OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Provozní uzavření zámku 9.-13. 1. z důvodu instalace výstavy Dracula a ti druzí
Začíná:
9.1.2017 08:00
Končí:
13.1.2017 23:00

Vážení, návštěvníci, upozorňujeme, že ve dnech 9. 1. – 13. 1. 2017 bude Chvalský zámek PROVOZNĚ UZAVŘEN z důvodu deinstalace a instalace nové výstavy Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku. Proběhne jen dohodnutá akce – Setkání nad projektem MAP 11. 1. Příjem inzerce do Hornopočernického zpravodaje bude probíhat do Pá 6. 1. a pak opět v týdnu od 16. 1., uzávěrka únorového čísla je 19. 1. 2017.

Od 14. 1. je opět otevřeno denně od 9 do 17 hod a čeká vás strašidelná „cool“ výstava o upírech :-) . Nenechte si ujít slavnostní zahájení výstavy 14. 1. od 14 hod., kde vystoupí i Tomáš Vaněk v roli Herberta z muzikálu Ples upírů a od 14:30 bude ve sklepení zdarma malování na obličej. Výstavu doporučujeme dětem od 9 let, teenagerům a dospělým.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
FIMFÁRUM Jana Wericha a Pohádková herna

Výstava k výročí 120 let od narození Jana Wericha na Chvalském zámku a Pohádková herna představí soubor originálních ilustrací knihy Fimfárum od Jiřího Trnky i originální loutky, rekvizity a scény z natáčení animovaných filmů Fimfárum v letech 2002–2011. Ve sklepení si děti užijí velkou Pohádkovou hernu.

6.2. - 31.8.2025
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...